• Dynamiczny rozwój kultury
  • Perła Lubelszczyzny Gmina Wojsławice Perłą Lubelszczyzny
  • Gmina Wojsławice zyskała Dynamiczny rozwój, dzięki poprzedniemu wójtowi Jacekowi Semeniukowi
  • Rewitalizacja stawu
  • Kilometry dróg, chodników
  • Ratusz odbudowany

1.Zaproszenie do składania oferty na usługę ochrony ludzi i mienia podczas wydarzenia kulturalnego pt. „Ludowe nuty", które odbędzie się w dniu 31.08.2014 r. na placu targowym w Wojsławicach.

sobota, 30 listopada 2013 18:30

Nazwa i adres zamawiającego
Gminne Centrum Kultury w Wojsławicach
ul. Rynek 20A
22-120 Wojsławice
tel./fax 82 566 9153
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedmiot zamówienia
Wykonanie usługi ochrony ludzi i mienia podczas wydarzenia kulturalnego pt. „Ludowe nuty", które odbędzie się w dniu 31.08.2014 r. na placu targowym w Wojsławicach.

Szczegółowe warunki zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi ochrony osób i mienia w formie bezpośredniej ochrony fizycznej w czasie wydarzenia kulturalnego „Ludowe nuty"
w dniu 31.08.2014 r. na placu targowym w Wojsławicach: w dniu 31.08.2014 r.
14 pracowników w godz. od 14.00 do dnia 01.09.2014 r. do godz. 02.00.
2. W ramach ochrony osób i mienia podczas imprezy masowej Wykonawca zobowiązuje się do: a) wykonania usług zgodnie z przepisami prawa, w tym przede wszystkim Ustawy o ochronie osób i mienia oraz Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, b) zapewnienia służb porządkowych złożonych z pracowników posiadających licencję I stopnia pracownika ochrony oraz zezwolenie na ochronę imprez masowych,
c) zapewnienia obecności osób mających reprezentować Wykonawcę w zakresie bezpieczeństwa osób uczestniczących w imprezie masowej (kierownik ds. bezpieczeństwa) posiadających licencje II stopnia pracownika ochrony fizycznej oraz ukończony kurs w zakresie wykonywania zadań kierownika ds. bezpieczeństwa,
d) jednolitego umundurowania i wyposażenia pracowników ochrony w łączność radiową.
3. Prosimy o podanie kwoty brutto za wykonanie w/w usługi ochrony ludzi i mienia.

Kryteria oceny oferty
Spełnienie wyżej w/w szczegółowych warunków zamówienia i oferta cenowa.

Forma płatności: przelewem w ciągu 14 dni od daty realizacji.

Miejsce i termin złożenie oferty
Oferty należy złożyć do dnia 04.12.2013 r. do godz. 18:00 w sekretariacie Gminnego Centrum Kultury, ul. Uchańska 9, 22-120 Wojsławice, fax 82 566 91 53 w formie pisemnej lub elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoba o kontaktu – Edward Osiewicz, tel. 82 566 91 53

 

Wojslaw wybory slider 2

Nazywam się Jacek Semeniuk, jestem kandydatem na wójta naszej Gminy Wojsławice.

Wielu z Państwa mnie zna i pamięta. W latach 2002 - 2014 byłem wójtem trzech kadencji Samorządu Gminy Wojsławice. Nie były to czasy łatwe, ale dzięki zaangażowaniu wszystkich ludzi dobrej woli (samorządowcom, mieszkańcom gminy) powoli stawaliśmy się, nowoczesną odnoszącą sukcesy gminą. Odbudowaliśmy ratusz, rekultywowaliśmy straw, wyremontowaliśmy wiele kilometrów dróg. Wojsławice stały się atrakcyjne tak bardzo, że nadano nam tytuł Perły Lubelszczyzny.Gmina Wojsławice krok po kroku stawała się ośrodkiem ponad gminnym: zakład energetyczny oraz urząd pocztowy z siedzibą w Wojsławicach obsługuje kilka gmin, także Biedronka jest jedyna na obszarze wielu sąsiadujących z nami gmin.

Czy warto zaprzepaszczać taki kapitał?

Będziemy o tym mówić w kampanii wyborczej, bądźcie z nami, na spotkaniach, na naszym kanale YT, stronie wojslaw.eu oraz w mediach społecznościowych.

 

Z poważaniem    

Jacek Semeniuk