• Dynamiczny rozwój kultury
  • Perła Lubelszczyzny Gmina Wojsławice Perłą Lubelszczyzny
  • Gmina Wojsławice zyskała Dynamiczny rozwój, dzięki poprzedniemu wójtowi Jacekowi Semeniukowi
  • Rewitalizacja stawu
  • Kilometry dróg, chodników
  • Ratusz odbudowany

Film został zrealizowany ze środków unijnych oraz z budżetu gminy Wojsławice. Trzydniowy projekt "Dni Wojsława" został pozytywnie zaopiniowany przez Urząd Marszałkowski w Lublinie w ramach programu PROW 2007-2013. Okrągła rocznica (580 - lat Wojsławic) lokacji na prawie magdeburskim miejscowości zainspirowała władze samorządowe, aby uświetnić nadanie praw miejskich Wojsławicom. Realizację projektu pod patronatem Wójta Gminy Wojsławice Jacka Semeniuka wykonało Gminne Centrum Kultury (GCK) . Pomysłodawcą oraz reżyserem wydarzenia był Wiesław Jędruszczak dyr. GCK w Wojsławicach.

 

Wojslaw wybory slider 2

Nazywam się Jacek Semeniuk, jestem kandydatem na wójta naszej Gminy Wojsławice.

Wielu z Państwa mnie zna i pamięta. W latach 2002 - 2014 byłem wójtem trzech kadencji Samorządu Gminy Wojsławice. Nie były to czasy łatwe, ale dzięki zaangażowaniu wszystkich ludzi dobrej woli (samorządowcom, mieszkańcom gminy) powoli stawaliśmy się, nowoczesną odnoszącą sukcesy gminą. Odbudowaliśmy ratusz, rekultywowaliśmy straw, wyremontowaliśmy wiele kilometrów dróg. Wojsławice stały się atrakcyjne tak bardzo, że nadano nam tytuł Perły Lubelszczyzny.Gmina Wojsławice krok po kroku stawała się ośrodkiem ponad gminnym: zakład energetyczny oraz urząd pocztowy z siedzibą w Wojsławicach obsługuje kilka gmin, także Biedronka jest jedyna na obszarze wielu sąsiadujących z nami gmin.

Czy warto zaprzepaszczać taki kapitał?

Będziemy o tym mówić w kampanii wyborczej, bądźcie z nami, na spotkaniach, na naszym kanale YT, stronie wojslaw.eu oraz w mediach społecznościowych.

 

Z poważaniem    

Jacek Semeniuk