Drodzy Mieszkańcy Gminy Wojsławice

Plakat wojslaw wwybory 2018 spotkanie

Kieruję do Was ten list , bo podobnie jak Wam leży mi na sercu dobro naszej gminy i podobnie jak Wy jestem zaniepokojony JEJ OBECNYM STANEM.

 W ostatnich latach wielu z Was przekonywało mnie, abym nie rezygnował z ubiegania się o ponowne  objęcie  funkcji wójta w naszej gminie.  Nie ukrywam, że bardzo długo się zastanawiałem. Miałem poważne obawy i wiele wątpliwości, ale  jeżdżąc po okolicznych miejscowościach, rozmawiając z mieszkańcami i słuchając ich opinii, nabrałem pewności, że powinienem wystartować w nadchodzących wyborach samorządowych. To była trudna decyzja, ale przekonały mnie Wasze argumenty. Zrozumiałem, że nie mam prawa stać z boku. Muszę oddać się do Waszej dyspozycji, ponieważ  taki jest mój obowiązek wobec wyborców.   

 

Wojslaw wybory slider 2

Nazywam się Jacek Semeniuk, jestem kandydatem na wójta naszej Gminy Wojsławice.

Wielu z Państwa mnie zna i pamięta. W latach 2002 - 2014 byłem wójtem trzech kadencji Samorządu Gminy Wojsławice. Nie były to czasy łatwe, ale dzięki zaangażowaniu wszystkich ludzi dobrej woli (samorządowcom, mieszkańcom gminy) powoli stawaliśmy się, nowoczesną odnoszącą sukcesy gminą. Odbudowaliśmy ratusz, rekultywowaliśmy straw, wyremontowaliśmy wiele kilometrów dróg. Wojsławice stały się atrakcyjne tak bardzo, że nadano nam tytuł Perły Lubelszczyzny.Gmina Wojsławice krok po kroku stawała się ośrodkiem ponad gminnym: zakład energetyczny oraz urząd pocztowy z siedzibą w Wojsławicach obsługuje kilka gmin, także Biedronka jest jedyna na obszarze wielu sąsiadujących z nami gmin.

Czy warto zaprzepaszczać taki kapitał?

Będziemy o tym mówić w kampanii wyborczej, bądźcie z nami, na spotkaniach, na naszym kanale YT, stronie wojslaw.eu oraz w mediach społecznościowych.

 

Z poważaniem    

Jacek Semeniuk