• Dynamiczny rozwój kultury
  • Perła Lubelszczyzny Gmina Wojsławice Perłą Lubelszczyzny
  • Gmina Wojsławice zyskała Dynamiczny rozwój, dzięki poprzedniemu wójtowi Jacekowi Semeniukowi
  • Rewitalizacja stawu
  • Kilometry dróg, chodników
  • Ratusz odbudowany

Sylwester  Gmina Wojsławice 0011

Tradycyjnie jak co roku zabawa sylwestrowa odbyła się na Placu Targowym. Organizatorami imprezy byli Wójt Gminy oraz Gminne Centrum Kultury w Wojsławicach.

Pracownicy Zakładu Komunalnego przygotowali ogniska oraz scenę dla muzyków. W sylwestrowy wieczór pogoda dopisała. Impreza rozpoczęła się o godz. 20:00. Przyszła nie tylko młodzież, ale też starsi, rodzice z dziećmi oraz uczestnicy prywatnych przyjęć, aby wspólnie przywitać nowy rok. Rozpalono dwa wielkie ogniska przy których można było się ogrzać. Każdy kto miał ochotę dostał  porcję kiełbaski którą mógł sobie upiec. Wójt Gminy Henryk Gołębiowski oraz Przewodniczący Rady Adam Łopocki w towarzystwie wiceprzewodniczących Rady Alicji Jabłońskiej i Ireny Kozłowskiej złożyli mieszkańcom gminy i gościom noworoczne życzenia. Po północy odbył się efektowny pokaz fajerwerków. Zabawę sylwestrową poprowadził  DJ. Flash Dance oraz zespół Meritum. Na placu bawiło  się około 500 osób  zabawa trwała do wczesnych godzin rannych. 

  • Sylwester__Gmina_Wojsławice_0008
  • Sylwester__Gmina_Wojsławice_0009
  • Sylwester__Gmina_Wojsławice_0010
  • Sylwester__Gmina_Wojsławice_0011

 {gallery}wydrzania/Rok2014/bayle2914{/gallery}

 

Wojslaw wybory slider 2

Nazywam się Jacek Semeniuk, jestem kandydatem na wójta naszej Gminy Wojsławice.

Wielu z Państwa mnie zna i pamięta. W latach 2002 - 2014 byłem wójtem trzech kadencji Samorządu Gminy Wojsławice. Nie były to czasy łatwe, ale dzięki zaangażowaniu wszystkich ludzi dobrej woli (samorządowcom, mieszkańcom gminy) powoli stawaliśmy się, nowoczesną odnoszącą sukcesy gminą. Odbudowaliśmy ratusz, rekultywowaliśmy straw, wyremontowaliśmy wiele kilometrów dróg. Wojsławice stały się atrakcyjne tak bardzo, że nadano nam tytuł Perły Lubelszczyzny.Gmina Wojsławice krok po kroku stawała się ośrodkiem ponad gminnym: zakład energetyczny oraz urząd pocztowy z siedzibą w Wojsławicach obsługuje kilka gmin, także Biedronka jest jedyna na obszarze wielu sąsiadujących z nami gmin.

Czy warto zaprzepaszczać taki kapitał?

Będziemy o tym mówić w kampanii wyborczej, bądźcie z nami, na spotkaniach, na naszym kanale YT, stronie wojslaw.eu oraz w mediach społecznościowych.

 

Z poważaniem    

Jacek Semeniuk