Nadbużańskie Święto Pszczoły

show picUprzejmie informuję, że 7 czerwca 2015 r. na terenie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Okszowie odbędzie się XIX Nadbużańskie Święto Pszczoły. Podczas imprezy zostanie zorganizowany kiermasz i wystawa sztuki ludowej, wyrobów pszczelarskich i potraw kulinarnych oraz przeprowadzone będą konkursy dla dzieci i dorosłych. 
Zwracam się z prośbą o przekazanie poniższych informacji dotyczących kiermaszu i konkursów zainteresowanym osobom, twórcom ludowym, kołom gospodyń wiejskich oraz szkołom z terenu gminy.

 

Do pobrania:

regulamin XVII Powiatowego Konkursu Plastycznego  pdf

regulamin XVI Powiatowego Konkursu Wiedzy - pdf

regulamin V Powiatowego Konkursu Kulinarnego - pdf

 


Kiermasz i wystawa twórców ludowych oraz kół gospodyń ludowych
organizatorzy zapewniają wystawcom miejsce wystawowe, podstawowe wyposażenie, tj. stoliki i krzesła oraz w miarę możliwości namioty. Zgłoszenia udziału w kiermaszu należy dokonać telefonicznie lub osobiście w terminie do 15 maja 2015 r. w Wydziale Rozwoju, Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Chełmie, pl. Niepodległości 1, pok. 95, nr tel. 82 562 75 07.

V Powiatowy Konkurs Kulinarny „Miód dobry na wszystko”

uczestnicy przygotowują potrawy z wykorzystaniem miodu w następujących kategoriach konkursowych: dania główne, ciasta i desery, nalewki. Warunkiem udziału w konkursie jest telefoniczne lub osobiste zgłoszenie w terminie do 15 maja 2015 r. w Wydziale Rozwoju, Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Chełmie, pl. Niepodległości 1, pok. 95, tel. 82 562 75 07.

XVI Powiatowy Konkurs Wiedzy „Pszczoła w środowisku naturalnym i życiu człowieka”

konkursy skierowane są do młodzieży szkolnej. Protokoły z eliminacji szkolnych wraz z wykazem laureatów należy przekazać do Starostwa Powiatowego w Chełmie, pl. Niepodległości 1, 22-100 Chełm, w terminie do 15 maja 2015 r.Joanna Wąsowicz

Starostwo Powiatowe w Chełmie
Wydział Rozwoju, Edukacji, Kultury i Sportu
22-100 Chełm, Pl. Niepodległości 1
tel. 82 562 75 07 fax  82 562 75 10
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.powiat.chelm.pl

 

 

 {gallery}wydrzania/Rok2014/bayle2914{/gallery}

OGŁOSZENIE

Pragniemy poinformować o nowych wydłużonych godzinach pracy Gminnego Centrum Kultury w Wojsławicach.
Na czas wakacji, czyli od 1 lipca do 29 sierpnia 2015 r.

Dom Kultury w Wojsławicach będzie czyny od wtorku do soboty w godz.  10:00 do 21:00.

Już jest plan zajęć na wakacje 2015>>

Pobierz program pdf >>

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!