DSC 0134              ,,Pożegnanie wakacji"

W dniu 08.09.2013r. Gminne Centrum Kultury w Wojsławicach we współpracy z Stowarzyszeniem „Szansa" i pod patronatem Wójta Gminy Jacka Semeniuka po raz kolejny odbył się  Piknik Rodzinny - „Pożegnanie wakacji". Impreza miała na celu integrację dla całych rodzin - dzieci i dorosłych. Uczestnicy pikniku brali udział w grach, zabawach, konkursach i zawodach. Do dyspozycji dzieci było stanowisko plastyczne, stanowisko wizażu, istniała możliwość robienia modeli z drewna przy stanowisku tzw. majsterkowicza, robienia przeogromnych bań mydlanych oraz spróbowania swojej sprawności fizycznej. Stowarzyszenie przygotowało program w którym dorośli i dzieci mogli wykazać się zwinnością i poczuciem humoru w różnych konkurencjach sportowych.

Troszcząc się w szczególności o najmłodszych uczestników spotkania i jednocześnie biorąc pod uwagę fakt, że na terenie naszej gminy nie ma placu zabaw dla dzieci głównym celem, jakie postawiło sobie GCK było zapewnienie jednakowego, bezpłatnego dostępu wszystkich dzieci do atrakcji sprzyjających zabawie i integracji społecznej naszych pociech. Korzystać można było z dmuchanej zjeżdżalni, trampoliny, basenu z kulkami i kuli wodnej. Organizatorzy zapewnili dla wszystkich ciepły bigos. Atmosferę rodzinnego spotkania podkreślały występy zespołu wokalnego  „Mada Bis" przy GCK, którego repertuar zadowolił wszystkich uczestników spotkania w wieku od 3 do 103 lat ;). Pogoda dopisała co zaowocowało frekwencją dzieci i dorosłych.

 Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie i miejmy nadzieję, że takie spotkania w naszej gminie będą owocowały coraz to większą publicznością........

 

 • DSC_0110
 • DSC_0115
 • DSC_0120
 • DSC_0126
 • DSC_0130
 • DSC_0134
 • DSC_0141
 • DSC_0142
 • DSC_0144
 • DSC_0148
 • DSC_0151
 • DSC_0158
 • DSC_0163
 • DSC_0169
 • DSC_0174
 • DSC_0180
 • piknik rodzinny- poegnanie wakacji